Senarai Guru Besar

Bil Nama Tempoh Berkhidmat
1 Abdul Rashid Bin Endut 16 Oktober – 15 Mei 1959
2 Md Saad Bin Ahmad 19 Mei 1959 – 31 Disember 1959
3 Mansor Bin Osman 1 Januari 1960 – 31 Disember 1960
4 Adnan Bin Ahmad 1 Januari 1961 – 31 Disember 1961
5 Abd Hamid Bin Haji Husin I Januari 1962 – 31 Disember 1966
6 Yahaya Bin Man 1 Januari 1967 – 31 Disember 1968
7 Mohd Zain Bin Hamzah 1 Januari 1969 – 17 Julai 1978
8 Hamzah Bin Yusof 20 September 1978 – 31 Julai 1982
9 Ku Ajid Bin Ku Dail 1 Ogos 1982 – 15 Ogos 1987
10 Ku Mahmood Bin Ku Ismail 16 Ogos 1987 – 28 Februari 1988
11 Haji Hassan Bin Haji Amir 6 Mac 1988 – 31 Mei 1989
12 Haji Nordin Bin Haji Mohamad 1 Jun 1989 – 16 Februari 1993
13 Abdull Bin Hassan 16 November 1993 – 31 Mac 1998
14 Basimah Binti Ishak 6 Mac 1998 – 3 Mac 1999
15 Nordin Bin Ismail 4 Mac 1999 – 31 November 2004
16 Khijar Bin Hassan 1 Disember 1994 – 1 April 2005
17 Fatimah Binti Zainuddin 16 Mac 2006 – 1 April 2008
18 Ruhiza Binti Ahmad 16 Mei 2008 – 16 Julai 2009
19 Adnan Bin Salleh 16 Julai 2009 – 16 Januari 2010
20 Hashimah Binti Hashim 16 Januari 2010 – 16 Jun 2010
21 Yussof Bin Othman 15 Julai 2010 – 16 Mac 2012
22 Mansor Bin Ibrahim 16 Mei 2012 – 1 Ogos 2013
23 Shauki Bin Abdullah 1 Ogos 2013 31 Januari 2018
24 Suzaide Bin Mat Noh 1 Februari 2018 – 1 Disember 2019
25 Noor Hayati Bt Mohamad 2 Disember 2019 – Sekarang

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Call Now Button